Holmquistsign AB

Jan Holmquist
CEO
+ 46 708 188 352
jan@holmquistsign.no

Anders Engström
Økonomi
+46 708 586 900
anders@holmquistsign.no

Malin Denbow
Prosjektleder
+46 505 250 61
malin@holmquistsign.no

Salgsavdelingen

E-post til hele salgsavdelingen: sales@holmquistsign.no 

Dan Holmquist
Salgssjef
+46 708 188 350
dan@holmquistsign.no

Sebastian HolmqUist
Salg
+46 709 781 680
sebastian@holmquistsign.no


Forberedelser/bestillinger/prosjekter

E-post til hele bestillingsavdelingen: order@holmquistsign.no

Ida Ekblad
Forberedelser
(FÖRÄLDRALEDIG)
+46 8 505 250 60
ida@holmquistsign.no

Gunilla Andersson
Forberedelser
+ 46 505 250 58
gunilla.andersson@holmquistsign.no

PETTER BJÄRBO
Forberedelser heis
+46 708586912
hiss@holmquistsign.no

Madeleine Jakobsson
Prosjektleder
+ 46 73 626 20 68
madeleine@holmquistsign.no

Janne Spovér
Design
+ 46 709 13 01 37
janne.spover@holmquistsign.no

Adam Racki
Forberedelser heis
adam@holmquistsign.no

CHRISTOFFER RIPPLING
Prosjektleder/Forberedelser
+ 46 505 250 11
christoffer@holmquistsign.no

Salg Europa

Rickard Björnekärr
Salg Berlin
rickard@holmquistsign.no

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.